دستگیره خروج اضطراری

دستگیره خروج اضطراری

سیستم خروج اضطراری ابلوی امکان باز کردن همواره درب از داخل توسط دستگیره خروج اضطراری و امکان باز کردن درب از بیرون توسط سیستم کنترل دسترسی را فراهم مینماید.
قفلهای EL460، EL560، EL420، EL520، EL466، EL566، EL426 و EL526 قابلیت نصب بر روی Panic Bar را دارند.قفلهای ذکر شده از یک طرف هنگام ورود با سیستم کنترل تردد و از طرف دیگر هنگام خروج با دستگیره خروج اضطراری باز و بسته میشوند.

parallax background

محصولات خروج اضطراری ابلوی بالاترین میزان امنیت را فراهم کرده و در عین حال خروج اضطراری افراد از داخل را در هر شرایطی تضمین می کند.

محصولات خروج اضطراری ابلوی شامل قفلهای مکانیکی،قفلهای الکتریکی،دستگیره خروج اضطراری،دکمه خروج،دستگیره های ابلوی،آرام بند،آرام بند های زمان حریق و دربهای اتوماتیک می باشد.اطمینان پذیری بسیار بالا در زمینه امنیت و نیز استفاده آسان از ویژگی اصلی محصولات حوزه خروج اضطراری ابلوی می باشد.
تمامی این محصولات در سخت ترین شرایط ممکن تست شده و تطابق کامل با استانداردهای اروپایی EN179 و EN1125 دارد.
استاندارد EN179 مربوط به خروج با دستگیره بوده و مناسب مکانهایی است که افراد آشنایی نسبی با آن دارند مانند شرکتها، اتاق جلسات، کلاس درس، تجارتهای کوچک و ....می باشد.
استاندارد EN1125 مربوط به خروج اضطراری به وسیله Panic Bar (میله اضطرار که تصویر آنرا در قسمت بالای این صفحه مشاهده میفرمایید) بوده و مناسب مکانهایی است که افراد آشنایی قبلی با راههای خروج ندارند مانند سینما و تئاتر، مراکز خرید، مؤسسات، بیمارستانها، مراکز ورزشی و ....
همچنین تمامی این محصولات دارای دوام مکانیکی بالا تایید شده (بالغ بر ۲۰۰،۰۰۰ سیکل) و نیز مقاومت در برابر خوردگی، فرسایش و آتش است.

مشخصات فنی

  • قفل (الکتریکی یا مکانیکی) فعال
  • دستگیره و حفاظ
  • میله خروج
  • میله حمل
  • آرام بند درب
  • تنظیم کننده درب
  • (مربوط به سیستم خروج اضطراری الکترومکانیکی) اپراتور درب همراه با متعلقات

مطابقت کامل با استانداردهای